Hitman 3 İçin Yeni Oynanış Videosu

IO Interactive’in geliştirdiği ve Square Enix’in yayıncılığını yaptığı Hitman 3 için çıkışına 11 gün kala yeni bir oynanış videosu geldi.

Hitman 3’ün ilk görevini 10 dakikada geçmek ismiyle yayınlanan oynanış videosunda Dubai görevinde bir gökdelendeyiz. Büyük ve kalabalık bir yer. Carl İngram ve Marcus Stuyvesant isimli 2 hedefe suikast düzenlemeye çalışıyoruz. Oynanış olarak önceki oyunlardan pek bir fark göremedim. Klasik Hitman oynanışı. Hedefleri nasıl öldürceğin konusunda özgürsün ve birçok yol var. Önceki oyunları sevenler bunu da sevecektir diye düşünüyorum.

Oyunla ilgili yeni bir mekaniğin de videosu paylaşıldı bu arada.

Bu kısa videoda Ajan 47’nin bir kamerayla etrafı hackleyerek bazı kilitli yerleri açtığını görüyoruz. Bu da demek oluyor ki Watch Dogs gibi biraz hackleme de yer alacak bu oyunun içerisinde.

Oyunun sistem gereksinimlerine ve dil seçeneklerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Oyun Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series, Stadia ve PC platformları için 21 Ocak 2021’de piyasaya çıkacak. Nintendo Switch için de geliştirilmeye devam ediliyor aynı zamanda. Bu arada PC üzerinde oyunun Epic Games’e özel çıkacağını da belirteyim. Genelde bu anlaşmalar süreli oluyor, o yüzden büyük ihtimalle Hitman 3 de bir sene sonra filan Steam’e gelecektir diye düşünüyorum.

Tunay Oer

Bilimkurgu ve Fantastik eserlerin delisi ve Rock müzik bağımlısı bir insan evladı :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir