DC FanDome Etkinliği Öncesi The Batman’in Ayak Sesleri Gelmeye Başladı !

THE BATMAN. Ne kadar DC ile Warnerbros birlikte iyi işler becerememiş olsa da ve Warnerbros saçma baskılarla rezil işler ortaya çıkartmaya devam etse de bana solo Batman filmi denince her türlü heyecanlanıyorum. Tabii içimde WB’nin artık uslandığına dair bir ümitte var. Zamanında Fox’un, yaptığı hatalardan dönüp X-Men’i kaliteye kavuşturduğu gibi WB’ninde Joker ile birlikte bu yola girdiğine dair bir ümit. Tabii benim zaten evren felan umurumda değil çünkü burada mevzu BATMAN !

Yönetmen Matt Reeves yeni gelecek olan Robert Pattinson’lı “The Batman” filminin logosunu ve yanında da bir görselini paylaştı.

Robert Pattinson’ı birçok kişi Alacakaranlık ile bilip küçük görsede Robert Pattinson o seriden sonra oyunculuk kariyerini farklı bir noktaya çekebilmek için çok uğraştı, birçok sanat filminde oynadı ve gerçekten kaliteli bir oyuncu. Yakın zamanda Lighthouse filmindeki performansı da bunun en büyük örneği. Aynı zamanda uzun zamandır beklenen Nolan’ın TENET filminde de yer alıyor. Kısaca Pattinson’ın bu rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum, bu konuda bir sıkıntım yok. Matt Reeves’ın ise Planet Of The Apes (Maymunlar Cehennemi) serisiyle kendini kanıtladığını düşünüyorum. Ne kadar Nolan kadar detaylı bir Batman hikayesi beklemesemde Reeves’ın da kötü bir yönetmen olduğunu düşünmüyorum ve sadece düz bir süper kahraman filmi, Batman filmi yapması gayet yeterli olacak zaten burada.

Kısacası ben bu filmden ümitliyim, bakalım neler olacağını göreceğiz. Yakın zamanda düzenlenecek olan DC FanDome etkinliğinde bir fragman da gelebilir bu arada. Beklemede kalın.

Tunay Oer

Bilimkurgu ve Fantastik eserlerin delisi ve Rock müzik bağımlısı bir insan evladı :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir